balesh

بالش ها

بالش کانگورو

بالش کانگورو به طور کامل از پارچه ضد تعرق و تنفس پذیر تولید شده است.  الیاف مورد استفاده در این بالش از نوع میکرو فایبر بوده که بسیار نرم و آنتی باکتریال می باشد. این بالش از سه قسمت تشکیل شده است که در نهایت به دو قسمت بالش و بالشتک کوچک قابل تفکیک است. از ویژگی های این بالش می توان به قابلیت تنظیم میزان بلندی سر اشاره کرد که باعث ایجاد خوابی راحت برای هر نوع سلیقه می شود.

بالش آنتی استرس

بالش آنتی استرس با پارچه ای خاص از نخ میکرو تولید شده است که لطافت و نرمی به ارمغان آورده و موجب عدم اصطکاک با ملحفه و روبالشی می گردد. الیاف استفاده شده برای این نوع بالش از نوع میکرو یا دنیر 0.68 می باشد. همچنین پارچه اسپیسر، باعث گردش هوا و درنتیجه خنک شدن بالش می گردد. بالش آنتی استرس با توجه به ضخامت بسیار کم و طول کوتاه الیاف استفاده شده، برخلاف مدل های معمول به گونه ای طراحی شده است که امکان لغزش تارهای مویین و بسیار با لطافت الیاف بر روی یکدیگر به وجود آید. این ویژگی باعث کاهش تراکم الیاف و در نتیجه کاهش فشار بر روی گردن، متناسب با وزن سر و گردن می شود.

بالش سرد و گرم هیپنوز

این بالش دارای دو ویژگی متفاوت در دوسمت خود می باشد. در سمتی که از پارچه ی صد در صد کتان طبیعی استفاده شده و با استفاده از لایه ی الیاف ضد حساسیت، نقش دوزی شده برای روزهای گرم تابستان و درسمت دیگر از پارچه پولیش و گرم برای روزهای سرد زمستان استفاده شده است. الیاف استفاده شده در این بالش از نوع میکرو کره ای با دنیر 0.68 می باشد که باعث محافظت از سر و گردن و جذب فشار وارده از مهره های گردن به بالش می شود.

بالش Cotton

این بالش با پارچه صد در صد کتان و ضد تعرق تولید شده که طرح گلدوزی روی آن باعث ایجاد زیبایی دو چندان می شود. الیاف پر شده در این نوع بالش، میکرو بوده که به راحتی آن می افزاید.

بالش Seersucker

بالش با الیاف هالو ویرجین و رویه راه راه، بالشی اقتصادی و مقرون به صرفه بوده و ضمن راحتی دوام بالایی نیز دارد و کاملاً قابل شستشو می باشد.

بالش مموری فوم یا طبی

ویژگی های این بالش:

  • موثر در فشار وارده بر مهره های گردن و قسمت فوقانی ستون فقرات
  • حفظ انحنای طبیعی ستون فقرات و مهره ها
  • تسهیل گردش خون در سر و گردن
  • قرار گرفتن سر با ستون فقرات در یک راستا
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt