smart

تشک اسمارت

هوشمند، زیبا و متفاوت

ارتفاع تشک: 26 سانتی متر (2±)

دارای CNC فوم هوشمند

قابلیت تحمل وزن تا 100 کیلوگرم

مشخصات فنی و ویژگی های تشک اسمارت چیست؟

این تشک، با هسته ای غیر فلزی و متشکل از اسفنجی با دانسیته 35 کیلوگرم بر متر مکعب به شکلی CNC شده است تا یک کپی از پاکت اسپرینگ ارائه دهد و سطوحی از هسته ی مرکزی را برای پذیرش قسمت های سنگین بدن (مانند شکم، باسن و ران ها)، تراکم بیشتری ببخشد. برای قسمت های سبکتر بدن، در این هسته ی مرکزی، از اسفنج هایی با دانسیته های مختلف استفاده شده است. این طراحی موجب می شود تا ستون مهره ها در سطح افقی قرار گیرند. هسته ی مرکزی تشک اسمارت با ترموفیوزها و اسفنج هایی با تراکم های متفاوت پوشش داده می شود و ساخت آن با یک ژل مموری زون دار پایان می یابد. این شیوه، روشی در جهت تقسیم تراکم وزن بر ژل مموری است تا سرعت دریافت و ثبت اطلاعات مربوط به شکل و وزن بدن بیشتر شود. این مجموعه با پارچه ای کش سان (Elastic-Expandex)  از جنس نخ ویسکوز که از استانداردهای اروپایی برخوردار است، پوشش داده شده است. ارتفاع این تشک 26 سانتیمتر است (2±) و تا 100 کیلوگرم وزن را تحمل می کند.

 

هوشمند

هسته ی مرکزی تشک اسمارت، هسته ای غیر فلزی و متشکل از اسفنجی با دانسیته 35 کیلوگرم بر متر مکعب به شکلی CNC شده است تا یک کپی از پاکت اسپرینگ ارائه دهد.

لطفات بی نظیر

تشک اسمارت دارای پارچه ای کش سان (Elastic-Expandex) از جنس نخ ویسکوز است که از استانداردهای اروپایی برخوردار است و باعث ایجاد لطافت بی نظیر و زیبایی منحصر به فرد می گردد.

حذف گرما

در فرایند تولید تشک اسمارت، یک مموری ژل با تراکم ۵۰ کیلوگرم در متر مکعب، به صورت زون دار که قابلیت خنک کنندگی و حذف گرما را دارد، به کار رفته است.

آیا به دنبال تشکی مناسب با سبک زندگی خود هستید؟
با ما تماس بگیرید تا شما را برای یک انتخاب مناسب راهنمایی کنیم.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt