bounce-pedic

تشک بانس پدیک

طرحی جدید و اقتصادی از تشک پد دار

ارتفاع تشک: 27 سانتی متر (2±)

دارای پد V شکل

قابل استفاده برای افراد با وزن حداکثر 80 تا 90 کیلوگرم

مشخصات فنی و ویژگی های تشک بانس پدیک چیست؟ 

تشک بانس پدیک از لحاظ ساختار و لایه بندی مشابه مدل بانس می باشد، با این تفاوت که جهت ارتقاء تشک برای تحمل وزن بیشتر از اسکلت تقویت شده استفاده شده است. لایه هایی از ترموفیوزها و اسفنج ها با دانسیته متفاوت، بر روی هسته ی مرکزی چیده شده که توسط پارچه پفکی، پوشش داده می شود تا علاوه بر راحتی، به رویه ی تشک زیبایی هم ببخشد. این زیبایی با نقش دوزی در آخرین مرحله ی فرآیند تولید، تکمیل می گردد. همچنین یک لایه اسفنج با ارتفاع 3 سانتیمتر به صورت پد V شکل در این مدل اضافه گردیده است که باعث شکل پذیری بیشتر تشک می شود. در دیواره تشک از پارچه های متنوع جهت ایجاد ظاهری متفاوت و زیباتر استفاده گردیده است. تشک بانس پدیک برای افراد با حداکثر وزن 80 تا 90 کیلوگرم مناسب است. ارتفاع این تشک 27 سانتی متر (2±) می باشد.

اقتصادی

تشک بانس پدیک از قیمتی نسبتاً مناسب برخوردار است. این تشک به دلیل طراحی ویژه و اقتصادی قابلیت استفاده در منازل، کارگاه ها و ویلاها را دارا می باشد.

طرحی نو

تشک بانس پدیک در زمره ی تولیدات جدید و اقتصادی گروه تولیدی هیپنوز است که علاوه بر زیبایی، از لحاظ فنی هم ارتقا محسوسی یافته است.

طراحی زیبا

در این تشک علاوه بر استفاده از پارچه پفکی با نقش دوزی زیبا، در دیواره تشک از پارچه های متنوع جهت ایجاد ظاهری متفاوت و زیباتر استفاده گردیده است.

آیا به دنبال تشکی مناسب با سبک زندگی خود هستید؟
با ما تماس بگیرید تا شما را برای یک انتخاب مناسب راهنمایی کنیم.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt