silver

تشک سیلور

با خرید یک تشک، دو تشک به خانه ببرید!

قابلیت تحمل وزن تا 100 کیلوگرم

دارای دو پد در هر دو سمت تشک

ارتفاع تشک: 31 سانتی متر (2±)

مشخصات فنی و ویژگی های تشک سیلور چیست؟

هسته ی مرکزی تشک سیلور از فنر های متصل با قطر دهانه ی کوچک تشکیل شده است. کوچکی قطر، موجب تحمل وزن های سنگین و عمر طولانی تشک می گردد. مفتول استفاده شده در این مدل از نوع پرکربن و با ضخامت 2/2 میلی متر و تعداد فنر در سایز 90: 299 عدد، در سایز 120: 414 عدد، در سایز 160: 552 عدد و در سایز 180: 621 عدد می باشد. این مجموعه فنر توسط یک فریم با مفتولی با ضخامت 4 میلی متر بسته می شود. اسفنجی با دانسیته 25 کیلوگرم بر متر مکعب، دیواره ی تشک را تقویت می کند تا انسجام و یکپارچگی بیشتری در ساختار آن بوجود آورد. با توجه به دورو پد بودن این تشک، هر دوسمت آن با احساسی یکسان، قابل استفاده می باشد. پدها، راحتی بیشتری هنگام خواب فراهم می سازند. پارچه استفاده شده در این تشک، از نوع گردباف می باشدکه تنفس تشک و در نتیجه عدم تعرق را موجب می گردد. ارتفاع این تشک 31 سانتیمتر (2±) می باشد.

طراحی متفاوت

تشک سیلور از مجموعه تشک های دو رو پد می باشد که در هر دوسمت خود از پد یکسان بهره می برد. این ویژگی امکان استفاده از هر دوسمت تشک را به عنوان تشکی پد دار ایجاد می کند.

راحت

با توجه به دورو پد بودن تشک سیلور، هر دوسمت آن با احساسی یکسان، قابل استفاده می باشد. پدها، راحتی بیشتری هنگام خواب فراهم می سازند.

بادوام

حضور پارچه گردباف و همچنین استفاده از فنرهای فریم دار، پرردیف و پرکربن به همراه استفاده از اسفنج دیواره علاوه بر زیبا بودن باعث ایجاد دوام و کیفیتی بالا برای تشک سیلور گردیده است.

آیا به دنبال تشکی مناسب با سبک زندگی خود هستید؟
با ما تماس بگیرید تا شما را برای یک انتخاب مناسب راهنمایی کنیم.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt