meditations

تشک مدیتیشن

پیشنهاد متمایز گروه صنعتی هیپنوز

ارتفاع تشک: 30 سانتی متر (2±)

دارای مموری ژل با ویژگی حذف گرما

قابلیت تحمل وزن بدون محدودیت

مشخصات فنی و ویژگی های تشک مدیتیشن چیست؟

 

تشک مدیتیشن، با هسته ی مرکزی میکرو پاکت اسپرینگ، از محصولات بسیار مدرن و پیشرفته شرکت هیپنوز است که در ساخت آن از تعداد پر شماری فنر استفاده می شود: در سایز ۹۰ : ۶۹۷ عدد، سایز ۱۲۰: ۹۸۴ عدد، سایز ۱۴۰ : ۱۱۴۸ عدد، سایز 160 : 1312 عدد و سایز ۱۸۰ : ۱۵۱۷ عدد. از ویژگی های منحصر به فرد ساختار پاکت اسپرینگ این است که قسمت های سنگین بدن مانند شکم، باسن و ران ها را بیشتر از قسمت های سبک جا به جا می کند تا ستون مهره های فرد استفاده کننده را در وضعیت یکنواخت قرار دهد. همچنین، حرکت را از یک سمت به سمت دیگر تشک، منتقل نمی کند. پارچه ی تشک مدیتیشن با طراحی ساده ولی زیبا از نوع گردباف است و به تشک امکان تنفس می دهد. این پارچه با لایه ای از ژل مموری با ضخامت ۲ سانتیمتری، نقش دوزی شده و در زیر آن مجددا قطعه ای مموری ژل با دانسیته ۵۰ کیلوگرم و ضخامت ۴ سانتیمتر، جاگذاری شده است تا بلافاصله بعد از دراز کشیدن، بدن به مموری ژل برسد. از ویژگی های مموری ژل، خنک بودن و همچنین انعطاف پذیری اش است. این انعطاف پذیری موجب می شود که تشک شکل بدن را به خود بگیرد. در زیر لایه های مموری ژل، ترموفیوز ها و اسفنج هایی با تراکم های متفاوت گسترده شده اند تا خوابی راحت تر را ایجاد کنند. در طرف دیگر تشک نیز از لایه های مختلف ترموفیوز و اسفنج با تراکم های متفاوت استفاده شده است.

 توجه: تشک مدیتیشن، فقط از یک طرف که مموری ژل در آن به کار رفته، قابل استفاده است. این تشک با ۳۰ سانتیمتر ارتفاع (2±) از تشک های پد دار محسوب می شود.

 

آنتی باکتریال

حضور پارچه گردباف در تشک مدیتیشن، به دلیل خلل و فرجی که در تار و پود خود دارد، اجازه می دهد تا هوا به راحتی در لایه های تشک جریان یابد و در نتیجه مانع از رشد باکتری ها و انواع میکروب ها می شود.

فوق هوشمند

هسته ی مرکزی تشک مدیتیشن، از فنر منفصل میکرو پاکت اسپرینگ تشکیل شده که فوق هوشمند است و خود را با تمامی قسمت های بدن، همشکل می سازد.

حذف گرما

در فرایند تولید تشک مدیتیشن، یک مموری ژل با تراکم ۵۰ کیلوگرم در متر مکعب و با ضخامت 4 سانتیمتر، که قابلیت خنک کنندگی و حذف گرما را دارد، به کار رفته است.

آیا به دنبال تشکی مناسب با سبک زندگی خود هستید؟
با ما تماس بگیرید تا شما را برای یک انتخاب مناسب راهنمایی کنیم.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt