nyx

تشک نیکس

احساسی راحت و متفاوت در کنار سادگی و دوام

ارتفاع تشک: 26 سانتی متر (2±)

دارای پارچه مستحکم با پود نقره ای رنگ

قابلیت تحمل وزن تا 70 کیلوگرم

مشخصات فنی و ویژگی های تشک نیکس چیست؟

هسته ی مرکزی تشک نیکس از اسکلت متصل یکپارچه و پرردیف و فریم دار تشکیل شده و توسط یک فریم با مفتول به ضخامت 4 میلی متر احاطه شده است. لایه هایی از ترموفیوزها، ترموباندها و اسفنج ها با دانسیته متفاوت، بر روی هسته ی مرکزی چیده شده است. دیواره ی این تشک را اسفنجی با دانسیته ی حجمی 25 کیلوگرم تشکیل می دهد که موجب ثبات در ساختار و زیبایی ظاهری آن می شود. این مجموعه با پارچه پفکی، پوشش داده شده است. نخی که به عنوان پود در این پارچه استفاده شده نقره ای رنگ بوده، که علاوه بر زیبایی از استحکام و دوام بیشتری  برخوردار است. پنبه دوزی نهایی بر روی این پارچه به صورت طرح های جامپی شکل می گیرد. وجه تمایز طرح های جامپی با دیگر طرح ها در این است که بصورت جداگانه و منفصل روی پارچه نقش می بندند. این تشک برای افراد با حداکثر وزن 70 کیلوگرم مناسب می باشد. این تشک علاوه بر منازل در هتل ها نیز قابلیت استفاده را دارد. ارتفاع این تشک 26 سانتی متر (2±) می باشد.

طراحی زیبا

طرح نقش بسته بر روی تشک نیکس به صورت جامپی بوده که به صورت منفصل و جدا از هم به روی پارچه ای با پود نقره ای رنگ اجرا شده است و زیبایی ویژه ای را به تشک بخشیده است.

بادوام

مجموعه تشک نیکس با پارچه پفکی پوشش داده شده است. نخی که به عنوان پود در این پارچه استفاده شده نقره ای رنگ بوده که از استحکام و دوام بالایی برخوردار است.

اقتصادی

تشک نیکس از قیمتی نسبتاً مناسب برخوردار است. این تشک به دلیل طراحی ویژه و اقتصادی قابلیت استفاده در منازل و هتل ها را دارا می باشد.

آیا به دنبال تشکی مناسب با سبک زندگی خود هستید؟
با ما تماس بگیرید تا شما را برای یک انتخاب مناسب راهنمایی کنیم.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt