hypnose

تشک هیپنوز

نسل اول تشک پددار در ایران

ارتفاع تشک: 28 سانتی متر (2±)

دارای پد و پارچه ضد تعرق

قابل استفاده برای افراد با وزن حداکثر 90 کیلوگرم

مشخصات فنی و ویژگی های تشک هیپنوز چیست؟

اولین نسل از تشک های پددار در کشور، تشک هیپنوز می باشد که در سال 1389، جهت ورود به تولید تشک های فانتزی طراحی و ارائه گردید. هسته ی مرکزی این تشک از فنر های متصل یکپارچه با مفتول 2/2 میلی متر و پر ردیف (استفاده از فنرهای بیشتر در هر واحد) تشکیل شده است که با لایه هایی از ترموفیوزها، ترموباندها و اسفنج ها با دانسیته متفاوت پوشش داده می شود. در مرحله ی نهایی تولید پدی اسفنجی به آن اضافه می شود تا راحتی بیشتر شما را در هنگام خواب تامین کرده باشد. این تشک با پارچه گردباف با خصوصیات امکان تنفس و عدم تعرق، پوشش داده شده است و توسط دستگاه های مدرن پنبه دوزی مزین به نقوش زیبا است. تشک هیپنوز برای افراد با وزن حداکثر 90 کیلوگرم، مناسب می باشد. ارتفاع این تشک 28 سانتی متر (2±) می باشد.

طراحی به روز

تشک هیپنوز از اولین نسل تشک های پددار و فانتزی می باشد که با طراحی جدید و برای اولین بار در سال 1389 وارد صنعت کالای خواب کشور شده است.

راحت

مجموعه تشک هیپنوز با پارچه گردباف و بهره گیری از پدی اسفنجی، باعث ایجاد احساسی بهتر شده تا بتواند راحتی بیشتر شما را در هنگام خواب تامین کرده باشد.

بادوام

حضور پارچه گردباف و همچنین استفاده از فنرهای فریم دار، پرردیف و پرکربن به همراه استفاده از اسفنج دیواره علاوه بر زیبا بودن باعث ایجاد دوام و کیفیتی بالا برای تشک هیپنوز گردیده است.

آیا به دنبال تشکی مناسب با سبک زندگی خود هستید؟
با ما تماس بگیرید تا شما را برای یک انتخاب مناسب راهنمایی کنیم.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt