viva

تشک ویوا

محصولی زیبا، محبوب و اقتصادی

ارتفاع تشک: 22 سانتی متر (1±)

دارای فنر فریم دار و پر ردیف و پرکربن

قابلیت تحمل وزن تا 60 کیلوگرم

مشخصات فنی و ویژگی های تشک ویوا چیست؟

تشک ویوا در زمره ی تولیدات پایه و اقتصادی گروه صنعتی هیپنوز می باشد. هسته ی مرکزی تشک ویوا را اسکلت متصل یکپارچه و پرردیف با مفتول 2/2 میلی متر و پرکربن، تشکیل می دهد. جهت اقتصادی تر شدن قیمت محصول، لایه هایی از ترموفیوزها و اسفنج هایی با دانسیته کمتر، بر روی هسته ی مرکزی چیده شده است. این زیبایی با نقش دوزی در آخرین مرحله ی فرآیند تولید، تکمیل می گردد. بر خلاف تمام تولیدات این گروه صنعتی، این محصول فقط با لایه ای از ترموفیوز نقش دوزی شده است. این تشک از آنجا که حداکثر تا 60 کیلوگرم وزن را تحمل می کند، برای افراد سبک وزن و به ویژه نوجوانان مناسب است. ارتفاع این تشک 22 سانتی متر (1±) می باشد.

اقتصادی

تشک ویوا از قیمتی نسبتاً مناسب برخوردار است. این تشک به دلیل طراحی ویژه و اقتصادی قابلیت استفاده در منازل، کارگاه ها، هتل ها و ویلاها را دارا می باشد.

اصیل

تشک ویوا در زمره ی تولیدات پایه ای و اقتصادی گروه تولیدی هیپنوز است که طی سال ها استفاده همچنان مورد توجه و علاقه خریداران می باشد.

طراحی زیبا

لایه هایی از ترموفیوزها و اسفنج ها با دانسیته های متفاوت بر روی هسته ی مرکزی تشک ویوا چیده شده تا علاوه بر راحتی به رویه ی تشک زیبایی هم ببخشد.

آیا به دنبال تشکی مناسب با سبک زندگی خود هستید؟
با ما تماس بگیرید تا شما را برای یک انتخاب مناسب راهنمایی کنیم.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt