patrician

تشک پاتریشن

بستری زیبا و راحت با خصوصیات ویژه آنتی باکتریال

ارتفاع تشک: 28 سانتی متر (2±)

دارای ویژگی عدم تعرق و آنتی باکتریال

قابلیت تحمل وزن تا 100 کیلوگرم

مشخصات فنی و ویژگی های تشک پاتریشین چیست؟

هسته ی مرکزی این تشک از فنر های متصل یکپارچه با مفتول 2/2 میلی متر و پر کربن تشکیل شده و تعداد فنرهای مورد استفاده در سایز 90: 299 عدد، 160: 552 عدد و در سایز 180: 621 عدد است. این مجموعه فنر در هر تشک با یک فریم بسته می شود. لایه هایی از ترموفیوزها، ترموباندها و اسفنج ها با دانسیته متفاوت، بر روی هسته ی مرکزی چیده شده است. پارچه تشک پاتریشین از نوع گردباف و مطابق با استانداردهای اروپایی ست که امکان تنفس برای تشک را فراهم می کند و مانع از تعرق می شود. پنبه دوزی بر روی این پارچه، طرح های زیبایی به آن می بخشد. یکی از ویژگی های این تشک استفاده از پارچه ای ست که دیواره آن را می پوشاند. این پارچه بخصوص را اصطلاحاً اسپیسر یا 3Dنامگذاری کرده اند.ب سیاری از کارشناسان معتقدند که بسته بودن فضای تشک ها، امکان رشد میکروب را به وجود می آورد و تشک را به یکی از آلوده ترین وسایل خانه بدل می کند ولی پارچه اسپیسر یا 3D به دلیل خلل و فرجی که در تار و پود خود دارد، اجازه می دهد که هوا به راحتی در لایه های تشک جریان یابد و مانع از رشد باکتری ها و انواع میکروب ها می شود. همین ویژگی تولیکنندگان کفش های ورزشی و پیاده روی را به استفاده از آن ترغیب کرده است. ارتفاع این تشک 28سانتی متر (2±) می باشد.

آنتی باکتریال

حضور پارچه اسپیسر یا 3Dدر دیواره تشک پاتریشین، به دلیل خلل و فرجی که در تار و پود خود دارد، اجازه می دهد تا هوا به راحتی در لایه های تشک جریان یابد و در نتیجه مانع از رشد باکتری ها و انواع میکروب ها می شود.

کیفیت بالا

مجموعه تشک پاتریشین با پارچه گردباف که دارای استانداردهای بالای اروپایی ست پوشش داده شده است. همچنین حضور فنر پرردیف و پرکربن در این تشک کیفیت این محصول را بیش از پیش افزایش داده است.

طراحی زیبا

پارچه استفاده شده برای تشک پاتریشین از نوع گردباف و دارای رنگ بندی متفاوت و بسیار زیبایی است که در کنار پنبه دوزی خاص استفاده شده، زیبایی منحصر به فردی را برای این تشک ایجاد کرده است.

آیا به دنبال تشکی مناسب با سبک زندگی خود هستید؟
با ما تماس بگیرید تا شما را برای یک انتخاب مناسب راهنمایی کنیم.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt