gold

تشک گلد

دو احساس متفاوت همراه با آرامش

ارتفاع تشک: 35 سانتی متر (2±)

تشک طبی فنری دارای دو پد با دو احساس متفاوت

قابلیت تحمل وزن تا 120 کیلوگرم

مشخصات فنی و ویژگی های تشک گلد چیست؟

 

هسته ی مرکزی تشک گلد از فنرهای متصل با قطر دهانه ی کوچک تشکیل شده است. کوچکی قطر، موجب تحمل وزن های سنگین و عمر طولانی تشک می گردد. مفتول استفاده شده در این مدل از نوع پر کربن و با ضخامت 2/2 میلی متر و در سایز 90: 299 عدد، در سایز 120: 414 عدد، درسایز 160: 552 عدد و در سایز 180: 621 عدد می باشد. این مجموعه فنر، توسط یک فریم با مفتولی به ضخامت 4 میلی متر بسته می شود. اسفنجی با دانسیته 25 کیلوگرم بر متر مکعب، دیواره ی تشک را تقویت می کند تا انسجام و یکپارچگی بیشتری در ساختار آن بوجود آورد. با توجه به دو رو پد بودن این تشک، هر دو سمت آن قابل استفاده می باشد. سمت پد دوبل سفت تر و سمت پد v شکل، احساس نرم تری ارائه می دهد. پارچه استفاده شده در این تشک، پارچه گردباف Red Enjoy می باشد که تنفس تشک و درنتیجه عدم تعرق را موجب می گردد. ارتفاع این تشک 35 سانتیمتر (2±) می باشد.

طراحی زیبا

حضور پارچه گردباف و همچنین استفاده از فنرهای فریم دار، پرردیف و پرکربن به همراه استفاده از اسفنج دیواره علاوه بر زیبا بودن باعث ایجاد دوام و کیفیتی بالا برای تشک گلد گردیده است.

آنتی باکتریال

پارچه استفاده شده در تشک گلد، پارچه گردباف Red Enjoy می باشد که تنفس تشک و درنتیجه عدم تعرق را موجب می گردد که مانع از رشد باکتری ها و انواع میکروب ها می شود.

دو احساس متفاوت

با توجه به دو رو پد بودن تشک گلد، هر دو سمت آن قابل استفاده می باشد. سمت پد دوبل سفت تر و سمت پد V شکل، احساس نرم تری ارائه می دهد.

آیا به دنبال تشکی مناسب با سبک زندگی خود هستید؟
با ما تماس بگیرید تا شما را برای یک انتخاب مناسب راهنمایی کنیم.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt