about-us

هدف سریع رسیدن نبود، سر وقت رسیدن بود.

هیپنوز، نامی که در سال 1388 با مجوز وزارت صنعت و معدن و تجارت در زمینه ی تولید کالای خواب توسط این گروه پایه گذاری گردید . با توجه به فعالیت فردی افراد این گروه در زمینه صنعت نساجی، تصمیم بر این گردید که آهسته و پیوسته در راه تولید کالایی با کیفیت و شایسته ی ایران و ایرانی، گام برداشته شود.

چگونه هیپنوز به نامی محبوب میان مشتریان تبدیل شد؟

ابتدا تلاش گردید که از پایه ای ترین کالاها آغاز گردد و به همین جهت، کار با نقش دوزی بر روی پارچه با مدرنترین ماشین آلات، جهت شناخت و مطالعه بازار مصرف و تولید کنندگان آغاز گردید و سعی شد که بهترین ها در این زمینه ارائه گردد. در مرحله ی بعد به سوی تولید کالاهای سبک دنیای خواب از قبیل بالش، لحاف و تشک مسافرتی گام برداشته شد و پس از کسب تجارب در این زمینه، نسبت به تولید تشک هایی با خصوصیات پایه ای اقدام گردید که استقبال صورت گرفته از این کالا ها مشوقی بود برای برنامه ریزی جهت تولید تشک هایی با تکنولوژی بالاتر و خصوصیات متفاوت جهت سلیقه های متفاوت. این امر با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و پرسنل کارآزموده، میسر گردید. امروز شاکریم که با سعی و تلاش پرسنلی که عموماً از سالهای اولیه ی فعالیت گروه، همراه و همگام ما بودند، طیف وسیعی از کالاهای خواب مورد نیاز و محبوب مردم عزیزمان را مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی، تولید و عرضه نماییم.

چشم انداز

گروه صنعتی هیپنوز با تکیه بر تحقیقات بی وقفه و دقیق، همواره به دنبال تولید و توسعه ی بهترین و متنوع ترین نوع محصولات در بازار داخلی و بین المللی بوده است.

مسیر پیشرفت

هیپنوز در سال های حضور خود در صنعت کالای خواب توانست خود را به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو کالای خواب لوکس در این صنعت معرفی کند.

شروع کار

نقش دوزی بر روی پارچه با مدرنترین ماشین آلات، جهت شناخت و مطالعه بازار مصرف و تولید کنندگان، اولین حضور و شروع کار هیپنوز در صنعت کالای خواب بوده است.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt