why-hypnose
standard

مطابق با استانداردهای جهانی

استاندارد بودن یک محصول باعث اعتماد مصرف کننده و ایجاد انگیزه تولید برای تولید کننده واقعی محصول می گردد. هیپنوز همیشه به دنبال ایجاد محصولاتی با بالاترین کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی بوده است. این مهم تنها با سعی و تلاش، مطالعه فراوان و آزمایش هایی صورت گرفت که برای هر محصول به تنهایی و به دقت انجام شده است. به این دلیل که درواقع پایه تولید در داخل کشور و تفکر تولیدی ایران و استانداردهایش بر اساس نیازهای داخلی چیده شده است و استانداردهای خارج از کشور و بازارهای اطراف دیده نشده است، محصول ایرانی همواره در بحث رقابت با کالای خارجی دچار ضعف بوده است. هیپنوز در روند استاندارد سازی محصولات خود سعی بر این داشته که از شاخص هایی از جمله رده بندی ECONLIP برای ایجاد کالایی استاندارد استفاده شود. هیپنوز در این مسیر همچنین از تجارب کشورهای پیشرفته در صنعت کالای خواب نیز بهره برده است. کیفیتی قابل رقابت، استفاده از بهترین نوع مواد به کار رفته در فرایند تولید، رنگ بندی های متنوع و یکنواخت، ابعاد و اندازه های تعریف شده و خدمات پس از فروش ویژه از شاخص های محصولات تولیدی گروه صنعتی هیپنوز بوده است. اما این تمام راه نیست. ما همواره به دنبال ارتقاء سطح کیفیت محصولات بوده ایم. در این راه می توان از نظرات و پیشنهادات مشتریان و مصرف کننده گان محصولات هیپنوز به عنوان مهم ترین راهنما برای تولیدی بهتر نام برد.

کیفیت بالا

کیفیت از ویژگی هایی است که گروه صنعتی هیپنوز را در بین تولید کنندگان کالای خواب، به عنوان گروهی پیشرو معرفی کرده است. کیفیت کالا، توانایی و قابلیت های کالا در انجام وظایف محوله را نشان می دهد. کیفیت، ویژگی هایی نظیر دوام یا استحکام، قابلیت اعتماد، دقت، کیفیت عملکرد، کیفیت انطباق و سایر صفات ارزشمند کالا را در بر می گیرد. در عمل اندازه گیری برخی از این ویژگی ها امکان پذیر می باشد. البته از نظر بازاریابی، کیفیت بر مبنای برداشته های ذهنی خریداران، اندازه گیری می شود. گاروین (Garvin) شاخص هایی برای کیفیت ارائه می دهد که شامل: عملکرد (خصوصیات اجرایی اولیه محصول)، ویژگی ها (جنبه های ثانویه عملکرد)، تطابق، دوام، زیبایی شناسی (جنبه سلیقه ای کیفیت)، کیفیت قابل درك و قابل اعتماد بودن محصول است. هیپنوز با سرلوحه ی کار قرار دادن این شاخص ها و با استفاده از مواد اولیه با بهترین کیفیت همواره توانسته اعتماد مشتریان را در خصوص کیفیت کالا به دست آورد. در این مسیر گروه تحقیق و توسعه هیپنوز نقشی اساسی در این روند داشته است. این گروه با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و دستگاههای پیشرفته و با در نظر گرفتن پیشنهادات مشتریان همیشه به دنبال افزایش و ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی این گروه صنعتی بوده است. هیپنوز همواره و با توجه به نیاز و سفارش مشتریان و تقاضای بازار، کیفیت محصولات خود را در حد بالا و قابل قبول نگه داشته است چرا که معتقد است اعتماد و محبوبیت در میان مصرف کنندگان، مهم ترین دستاوردی است که باید برای آن تلاش کرد.

high-quality
customer

مشتری مداری

مهمترین و موثرترین اصل در حفظ رضایت مشتریان – احترام – است. اساساً همه ما دوست داریم که به ما احترام گذاشته شود، و این تمایل، هنگامی که در جایگاه مشتری قرار داریم، بیشتر می گردد. طبیعی است که با احترام بیشتر به مشتریان، هم احساس رضایت و خوشایندی در ایشان به دست می دهد و هم با تکرار خرید، از شما قدردانی نموده و همچنین به شما وفادار خواهند ماند. مهم ترین عامل در وفادارسازی مشتری ها و تکرار خرید آنان، کیفیت و محصولات و خدمات می باشد. مطمئناً کیفیت پایین کالا و خدمات برای مشتری قابل تحمل نخواهد بود. هیپنوز برای حفظ مشتری ها،  بر حفظ کیفیت محصولات و خدمات خود تأکید بیشتری داشته و در صورتی که مشتری از کیفیت خدمات یا محصولات رضایت مطلوب را ندارد، به بهترین نحو ممکن پیگیر جبران و کسب رضایت مشتریان خود خواهد بود. مشتری ها انتظار دارند که به هنگام مراجعه، شما تمام کالاها و خدمات مورد نیاز آن ها را فراهم آورید. این ویژگی موجب ایجاد حس اطمینان و آرامش در مشتری ها نسبت به شما می‌گردد. بنابراین گروه صنعتی هیپنوز، سعی کرده است تا طیف کاملی از محصولات و خدمات را تأمین نماید تا مشتریان کمتری با پاسخ منفی در خصوص تامین کالای مورد نیاز خود مواجه گردند. دریافت خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن، یکی از خواسته های مهم مشتری ها می باشد. در نتیجه طراحی یک سیستم و گردش کاری مناسب، که در آن بتوانید به دقت و سرعت به درخواست‌های مشتریان پاسخ دهید، از اهمیت بالایی برخوردار است. مجموعه هیپنوز نیروی انسانی و امکانات مورد نیاز برای افزایش سرعت و دقت در ارائه خدمات را فراهم آورده است تا همیشه رضایت مشتریان را به همراه خود داشته باشد.

خدمات پس از فروش

گروه صنعتی هیپنوز اقدام به ارائه خدمات پس از فروش برای جلب حداکثری رضایت مشتریان نموده است. خدمات پس از فروش برای تشک های تولیدی هیپنوز از طریق کارت ضمانت معتبر دریافتی قابل ارائه می باشد. زمان اعلام شده جهت خدمات پس از فروش هر تشک، نصف به صورت Warranty و نصف به صورت Guaranty می باشد.

شرایط Warranty: تشک در صورت هرگونه اشکال فنی بدون دریافت هیچ هزینه ای تعویض می گردد.

شرایط Guaranty: تشک در صورت هرگونه اشکال فنی به کارخانه عودت و پس از اصلاح، بدون دریافت هیچ هزینه ای، به مشتری محترم تحویل داده می شود.

مواردی که خارج از ضمانت می باشد:

  • آسیب دیدگی به دلیل حمل و نقل و جابجایی نادرست.
  • آسیب دیدگی فنرهایی که ناشی از فشار اشیاء سنگین باشد.
  • پاره شدن رویه تشک در اثر برخورد با اشیاء تیز و برّنده.
  • قرار دادن وسایل گرمازا مانند اتو و … بر روی تشک.
  • قرار دادن تشک بر روی سطوح غیر یکپارچه و نامسطح (مشبّک و یا نرده ای).
  • مناسب نبودن اندازه تخت با تشک.
  • کثیف و یا لک دار شدن تشک به علت نگهداری یا حمل نادرست.
services
speed-products

سرعت در تحویل کالا

یکی از مهم‌ترین و موثرترین عوامل در خرید، سرعت تحویل کالا و خدمات است. مشتریان علاقه دارند تا محصول و خدمات مورد نظرشان را در حداقل زمان ممکن دریافت کنند. در واقع مشتری مرکز توجه است و انتظار دارد نه تنها محصول بلکه شرایط تحویل کالا نیز مطابق درخواست آن باشد. مدیریت ارسال سفارشات مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن، امکانی است که گروه صنعتی هیپنوز همواره به عنوان یکی از تعهدات خود به مشتریان به دنبال تحقق آن است. مسئله سرعت در تحویل کالا هم برای مشتریان و هم برای گروه صنعتی هیپنوز حایز اهمیت است. محاسبه ی مدت زمان برای ارسال کالا و اعلام آن به مشتری یک مزیت رقابتی محسوب می شود. آرامش خاطری که از این اطلاع به مشتری داده می شود می تواند او را به یک مشتری وفادار تبدیل کند. هیپنوز تلاش داشته است تا با سیستم تحویل هوشمند که برای این مهم تدارک دیده است، تحویل کالا در تهران را در همان روز ثبت سفارش و تحویل کالا برای سایر شهرستان ها را در روز بعد تاریخ ثبت سفارش عملی سازد. بدیهی است که هیپنوز همیشه در تلاش بوده است که این زمان را نیز در حد ممکن کاهش دهد. در این مسیر نظرات و پیشنهادات شما مشتریان عزیز می تواند ما را در بهبود و تسهیل این راه یاری رساند چرا که ما معتقدیم باید بیشترین تلاش را در روند مشتری مداری و جلب رضایت مشتریان گرانقدر داشته باشیم.

تنوع در تولید

گروه صنعتی هیپنوز توانسته است با ارائه محصولات متنوع در دنیای کالای خواب، خود را به عنوان گروهی پیشرو در این زمینه معرفی کند. روند به گونه ای بود که در ابتدا، کار با نقش دوزی بر روی پارچه با مدرنترین ماشین آلات، جهت شناخت و مطالعه بازار مصرف و تولید کنندگان آغاز گردید و سعی شد که بهترین ها در این زمینه ارائه گردد. در مرحله ی بعد به سوی تولید کالاهای سبک دنیای خواب از قبیل بالش، لحاف و تشک مسافرتی گام برداشته شد و پس از کسب تجارب در این زمینه، نسبت به تولید تشک هایی با خصوصیات پایه ای اقدام گردید که استقبال صورت گرفته از این کالا ها مشوقی بود برای برنامه ریزی جهت تولید تشک هایی با تکنولوژی بالاتر و خصوصیات متفاوت جهت سلیقه های متفاوت. تولید 16 مدل تشک در 5 اندازه ی استاندارد و همچنین طرح ها و ابعاد سفارشی مشتریان، انواع تشک مسافرتی از قبیل گردبافت، تخت بافت و طرح های متنوع دیگر، 5 مدل ثابت از بالش و قابلیت طراحی و تولید مدل های مختلف بالش در دنیای بی نهایت کالای خواب و محصولاتی دیگر همچون محافظ تشک و لحاف که از تنوع و زیبایی بی نظیری بهره می برند را می توان به عنوان گوشه ای از محصولات متنوع گروه صنعتی هیپنوز نام برد.  امروز شاکریم که با سعی و تلاش پرسنلی که عموماً از سالهای اولیه ی فعالیت گروه، همراه و همگام ما بودند، طیف وسیعی از کالاهای خواب مورد نیاز و محبوب مردم عزیزمان را مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی، تولید و عرضه نماییم.

variety
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt